0
0
0

Мансардні вікна VELUX Оптима

Отзывы:
(0)
  • Код Товара: 23232
  • Наличие: В наличии
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним
Мансардні вікна velux - вікна нового покоління, що відповідають всім європейським стандартам. Завдяки надійній і різноманітної продукції компанії Velux, розміри яких завжди можна підібрати відповідно до параметрів Вашого будинку, покинуте горище сміливо можна перетворити в комфортне житлове приміщення або навіть робочий кабінет. І не тільки!
Якщо встановити в горищному приміщенні мансардне вікно velux, ціна якого є демократичною в нашому інтернет-магазині, Ви незабаром відчуєте суттєві зміни в мікрокліматі як горища, так і всього будинку. Постійна циркуляція свіжого повітря, приємне сонячне світло, чудова модифікація інтер'єру - стане далеко не весь перелік приємних перевтілень Вашого горища після установки мансардних вікон velux.
Виробники мансардних вікон і аксесуарів фірми Velux знають, як втілити в реальність оригінальні рішення для віталень в мансарді, спалень і дитячих кімнат в мансарді, ванних кімнат, а також креативні і ефективні ідеї для приміщень з верхнім світлом.
У чому полягає унікальність мансардних вікон Velux? Перш за все, в їх високій якості та довгострокової експлуатації. Пропонуємо детальніше ознайомитися з перевагами та функціональними можливостями вікон і аксесуарів фірми Velux:
Наявність додаткової комплектації Velux має в своєму асортименті такі додаткові аксесуари для мансардного вікна, як штори velux, рулонні штори velux, москітна сітка velux, ролет, захисний комір, фірмові укоси і т.д. Також передбачається легкий монтаж: velux вміє швидко і якісно робити свою справу.
Виготовлення вікон з енергозберігаючими склопакетами

Теги: Мансардные окна

Отзывов (0)

Нет отзывов об этом товаре.