0
0
0

Отвод 67 квадратный CN6GТ

Отзывы:
(0)
  • Код Товара: 45
  • Наличие: В наличии
Без НДС: 78.00грн.
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним

  Відвід труби водостічної: невід'ємний елемент водостічної системи.

 Відвід (коліно; кут) - виріб, призначений для зміни напрямку потоку рідини в трубопроводі.
   Відведення це деталь, призначена для плавного зміни напрямку трубопроводу. Відведення є однією з найпоширеніших і найважливіших деталей в процесі монтажу і призначений не тільки для зміни напрямку трубопроводу, а й для з'єднання труб одного діаметру, відвід водостічної труби - це трубчастий елемент, загнутий під певним кутом. Ця деталь є невід'ємним елементом практично будь-який водостічної конструкції і використовують для обходу усіляких перешкод при монтажі (виступів, карнизів і т. д.). Залежно від того, наскільки складне архітектурне перешкоду потрібно огинати, може бути використано від 2 до 6 колін.
   Відводи, в залежності від свого призначення, можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як пластик, поліпропілен, сталь. Як правило, відводи виготовлені з пластику, поліпропілену використовуються в покривельних роботах. Вони бувають різних діаметрів і тримають невисокий тиск.
   Жорстке коліно має незмінним (фіксованим) кутом. Найбільш поширені варіанти кутів це: 45, 60, 90 °. Жорсткі вироби найбільш поширені і використовуються всюди. До їх переваг можна віднести: механічну міцність, стійкість до температурних перепадів.

Теги: Водосточная система

Отзывов (0)

Нет отзывов об этом товаре.